OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

              

 

Vždy krásné ruce a nehty...

Co je to parafínový zábal?

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro Vaše ruce i nohy, a to jak v zimním tak i v letním období. Obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter. Parafínový vosk velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu, póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky, které se nanášejí pod parafín v podobě masky, se pak ještě lépe vstřebávají.

Parafínový zábal pokožku vypne, důkladně promastí a změkčí zatvrdlou kůži.  Pokožka pak působí zdravějším a mladším dojmem, je krásně hladká.

Postup: desinfekce rukou, dle potřeby nanesení výživné masky nebo krému, nanesení 2-3 vrstev parafínu - nejčastěji se provádí ponořením rukou do vaničky s rozpuštěným parafínem, navlečení froté rukavic pro delší udržení tepla. Relaxace cca 15-20 min., možno i déle.

Není vhodný v případě, že máte vysoký tlak, křečové žíly nebo jiné problémy s oběhovou soustavou. Také nelze aplikovat v případě výskytu infekčního kožního onemocnění či otevřeného poranění pokožky.

ZPĚT