OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

              

Vždy krásné ruce a nehty...

 

Jaké jsou možnosti profesionální péče o přírodní nehty?

 


  CND Shellac - UV lakování 

 

   včetně rychlé manikúry

 

 

ŽÁDNÉ DLOUHÉ SCHNUTÍ, PERFEKTNÍ VÝSLEDEK AŽ 2 TÝDNY

  • ihned suché nehty

  • vydrží déle než klasický lak - žádné olupování, praskání

  • nejedná se o modeláž nehtů

  • nepoškozuje přírodní nehty (při správném způsobu odstranění)

  • snadné odstraněníP.Shine (náhled) Japonská manikúra - P.Shine:  je druh manikúry - přírodní péče, která je vhodná pro většinu nehtových skupin - roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Principem P.Shinu je leštění nehtů, proto není vhodný pro nehty extrémě tenké a zničené. P.Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů. Hlavními složkami P. Shinu je včelí vosk a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním pasty a pudru do přírodního nehtu. Při zalešťování se nehtová ploténka  současně masíruje, čímž se zlepší její prokrvení a zabezpečí se tak zdravý růst nehtů. Nehty mají po aplikaci vysoký lesk, růžovou barvu nehtové ploténky, zkrátka vypadají skvěle. Metoda je vhodná pro ženy i muže. Obnova je vhodná vždy po 2-4 týdnech.


 
Klasická manikúra: jedná se o základní péči a vylepšení vzhledu Vašich přírodních nehtů a rukou pomocí moderní profesionální manikúry. Zahrnuje ošetření nehtových kůžiček suchou metodou - pomocí účinného změkčovače nehtových kůžiček nebo mokrou metodou - pomocí lázně, úprava tvaru a délky nehtů, profesionální leštění nehtů, výživu nehtové kůžičky a nehtů pomocí účinného výživného oleje, použití mechanického zpevňovače nehtů ve formě laku. Manikúru je nejlépe absolvovat 1 x za 14 dní.

ZPĚT