OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

              

MANIKÚRA

- kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako "pěstění rukou" a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů.

UV-LAKOVÁNÍ (gel-lak) je  NOVINKOU a revolucí v lakování nehtů. Lakování CND Shellacem se vyznačuje dlouhou trvanlivostí, odolností proti poškrábání, krátkou dobou schnutí a přitom se snadno aplikuje jako  tradiční lak na nehty. Více informací a video ZDE

MANIKÚRA je především záležitostí estetickou, nicméně  krásně upravená ruka je zároveň zárukou,  že nedojde k některým onemocněním jako jsou záděry, nesprávně rostlé nehty apod. Péče o ruce je již nedílnou součástí péče o tělo, proto je vhodná i pro muže. Návštěva nehtového studia je vhodná zejména proto, že Vám zde ruce a nehty odborně ošetří a poradí, jak o ně pečovat.

MODELÁŽ NEHTŮ zvolte, přejete-li si krásné dlouhé nehty, se zdobením, které dlouho vydrží. Každá žena však nemá krásné a ideální své vlastní nehty. Rozhodnete-li se pro tzv. gelové nehty nebo případně akrylové nehty - lze vytvořit nové, zdravě a přirozeně vyhlížející nehty, které vydrží několik týdnů. A ke všemu - je to vlastně nejlevnější a nejrychlejší umělé vylepšení našeho vzhledu.

ZPEVNĚNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené nehty, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů. Nejčastěji se zpevňují aplikací kvalitního gelu, čímž zabráníme neustálému lámání a třepení.

Pokud chcete vyzkoušet SKUTEČNOU KVALITU,
nabízím Vám v příjemném prostředí Studia Vlasta 
KOMPLETNÍ PÉČI O RUCE I NEHTY

Pracuji se špičkovu značkou nehtové kosmetiky NSI a CND.

Pro pedikúru používám medicinální kosmetiku a bezskalpelovou metodu Footlogix. 

Jsem certifikovanou školitelkou NSI pro ČR a SR a Footlogix trainer pro ČR a SR.

Materiály značky NSI, kterou používám pro modelaci nehtů je vyvíjena a vyráběna ve Philadelphii v USA. Jsou jedinečné i v tom, že vymodelované nehty vypadají přirozeně, nepoškozují přírodní nehty, a proto je můžete nosit neomezeně dlouho. Modelovací materiály a nehtová kosmetika, kterou používám je nejvyšší kvality, je atestována pro použití v kosmetickém průmyslu a vyhovuje českým hygienickým předpisům.